• język migowy
BIP
Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu
Grafika BIP

Statystyka

2009 rok

Wpłynęły 2 skargi na działania Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu. Skargi dotyczyły odmowy przyjęcia zwolnienia lekarskiego oraz czasu przyjmowania stron w referacie ds. ewidencji, świadczeń i informacji, na stanowisku ds. rejestracji bezrobotnych. Po rozpatrzeniu zarzutów zawartych w skargach nie stwierdzono uchybień i nieprawidłowości w działaniach podjętych przez urząd. Udzielone interesantom odpowiedzi były wyczerpujące i przesłane w przewidzianym przepisami terminie.

2010 rok

Wpłynęła 1 skarga dotycząca nie zorganizowania szkolenia dla bezrobotnego. Po rozpatrzeniu zarzutów zawartych w skardze nie stwierdzono uchybień i nieprawidłowości w działaniach podjętych przez urząd. Udzielona interesantowi odpowiedź była wyczerpująca i przesłana w przewidzianym przepisami terminie.

2011 rok

Wpłynęła 1 skarga dotycząca wypełnienia wniosku o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej. Po rozpatrzeniu zarzutów zawartych w skardze, nie stwierdzono uchybień i nieprawidłowości w działaniach podjętych przez urząd, ani też nie potwierdzono faktów niewłaściwego traktowania interesanta. Udzielona odpowiedź była wyczerpująca i przesłana w przewidzianym przepisami terminie.

Redakcja podstrony

Podmiot udostępniający informację
Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Pierwsza publikacja
IntraCOM.pl Katowice 2020-12-28 09:04
Aktualizacja publikacji
IntraCOM.pl Katowice 2020-12-29 11:09
Wytworzenie publikacji
Kołacz Marcin 2020-12-29 11:09
Zatwierdzenie
Kołacz Marcin 2020-12-29 11:09
Rejestr zmian podstrony
Drukuj
Liczba odwiedzin
wczytuję
do góry